Pizzeria AJAX

Pizzeria Ajax

Naša reštaurácia bola otvorená 14. apríla 2006 v novopostavenej budove na Michalskej bašte č. 29 v Nových  Zámkoch v blízkosti futbalového štadiónu L. Gancznera a športového centra Starbec.

Od začiatku reprezentujeme vysokú kvalitu za primerané ceny. Jedlá pripravujeme vždy z čerstvej a kvalitnej suroviny, bez používania náhrad. Pizza sa pripravuje pred očami zákazníka a pečie sa v hlinenej peci. Okrem pizze ponúkame aj ďalšie talianske špeciality, ako sú penne, spagetti, gnocchi. Samozrejmosťou sú polievky, grilované jedlá, jedlá z bravčového a hydinového mäsa, bezmäsité jedlá, šaláty či múčniky. V príjemnom a útulnom prostredí našej reštaurácie na Vás čaká kvalifikovaný a prívetivý personál. Ak uprednostňujete pohodlie domova, tak Vám ponúkame dovoz pizze, ale i ostatných jedál zadarmo!

Reštaurácia má kapacitu približne 100 miest s možnosťou posedenia na letnej terase. V prípade záujmu sme schopní pre Vás zabezpečiť rodinnú alebo firemnú akciu pre 30 hostí. Pri budove reštaurácie je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Navštívte nás, ochutnajte kvalitne pripravené chutné jedlá v príjemnom prostredí našej reštaurácie.Tento web používa známe „koláčiky“ (súbory cookies).
Ak chcete vedieť viac o týchto nenápadných „koláčikoch“, kliknite pre viac informácií.


Áno, rozumiem